Vulkán farebný  500g 2ks/ Vulkán 5m Zobraziť väčšie

F500C/CTN

Vulkán farebný 500g 2ks/ Vulkán 5m

Hodnotenie: 1.0/5 (1 Hlas)

Zábavná pyrotechnika – Vulkán 500 g - 5 metrov - 60 sekúnd
Zábavná pyrotechnika vulkán je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj vulkány sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:
Jedno balenie obsahuje 2 kusy zábavnej pyrotechniky Vulkán. Po zapálení je vulkán sprevádzaný efektom v podobe strieborných hviezdičiek po dobu 60 sekúnd do výšky až 5 metrov.

Pozrite ako vyzerá pyrotechnika Vulkán v akcii


Rozmer jednej fontány: 9,7 x 27,5 cm (priemer x výška)
Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:
Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 3


Hľadáte iný vulkán?
Pozrite si aj ostatné vulkány v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete vulkány v rôznych farbách s rôznou dĺžkou trvania v rozmedzí od 30 až 80 sekúnd a výškou efektu od 4 do 9 metrov.

Zákazníci ktorí si kúpili tento tovar, kúpili tiež:

Späť na vrch