Forest friends 49r 25mm Nagyobb

Forest friends 49r 25mm

CLE4035

   Új termék

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 4ks

NEC = 490 g

Odporúčaná cena za 1ks: 32,29 € s DPH

Bővebb leírás

Adatlap

Hmotnosť výbušniny v kg0,490
Objem výbušniny v m30,0081

Egyéb infó

Zábavná pyrotechnika Forest friends

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Forest Friends

Kompaktný ohňostroj  je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 49 rán ráže 25 mm a celá show trvá 67 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Forest Friends

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 2

Rozmer produktu:

Dĺžka : 21 cm

Výška : 15 cm

Šírka : 21 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.