Gorbačov 48r 19mm Nagyobb

Gorbačov 48r 19mm

CLE4098

   Új termék

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 12 ks

NEC = 264 g

Odporúčaná cena za 1ks: 19,99 € s DPH

Bővebb leírás

Adatlap

Hmotnosť výbušniny v kg0,264
Objem výbušniny v m30,0043

Egyéb infó

Kompaktný multiefektný ohňostroj Gorbačov
Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku.

Efekt zábavnej pyrotechniky Gorbačov
Kompaktný ohňostroj  je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 48 rán ráže 19 mm a celá show trvá 55 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Gorbačov

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:
Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 2

Rozmer produktu:
Dĺžka : 18,5 cm
Výška : 12 cm
Šírka : 14 cm

Hľadáte iný ohňostroj?
Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.