Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Gold edition 42r 928g 1ks Zväčšiť

Gold edition 42r 928g 1ks

CLE4117

   Nový produkt

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2ks

NEC = 828g

Odporúčaná cena za 1ks: 85,79 € s DPH

Viac detailov

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,9975
Objem výbušniny v m3 0,029

Detaily

Ohňostroj - Gold edition 928g 
Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.

Efekt zábavnej pyrotechniky Gold edition 928g
Kompaktný ohňostroj  Gold edition 560g je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 42 rán ráže 30-50 mm.

Pozrite si video ohňostroja:

Rozmer produktu:
Dĺžka: 395 mm

Šírka: 240 mm
Výška: 250 mm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:
Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: cat 3

Hľadáte iný ohňostroj?
Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.