Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Grizzly bear 19r 1ks Zväčšiť

Grizzly bear 19r 1ks

CLE4027

   Nový produkt

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 12ks

NEC = 119,7g

Odporúčaná cena za 1ks: 7,39 € s DPH

Viac detailov

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,1197
Objem výbušniny v m3 0,00208

Detaily

Ohňostroj - Grizzly bear
Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.

Efekt zábavnej pyrotechniky Grizzly bear
Kompaktný ohňostroj  Grizzly bear je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 19 rán ráže 20mm.

Pozrite si video ohňostroja

Rozmer produktu:
Dĺžka: 120 mm

Šírka: 105 mm
Výška: 125 mm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:
Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: cat 2

Hľadáte iný ohňostroj?
Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.