Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Gold edition 1 80r 20mm 4ks/CTN Zväčšiť

Gold edition 1 80r 20mm 4ks/CTN

CLE4105/CTN

   Nový produkt

1 CTN = 4 ks

NEC = 2176 g

Odporúčaná cena za 1ks: 37 € s DPH

Viac detailov

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 2,176
Objem výbušniny v m3 0,0444

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Gold edition 1
Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Gold edition 1
Kompaktný ohňostroj Gold edition 1 je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 80 rán ráže 20 mm a celá show trvá 34 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Gold edition 1

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:
Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 3

Hľadáte iný ohňostroj?
Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.