Finále C ku záharadnému ohňostroju 25 rán  6ks/CTN Zobraziť väčšie

CF253STC /CTN

Finále C ku záharadnému ohňostroju 25 rán 6ks/CTN

Hodnotenie: 2.8/5 (15 Hlasy)

Ohňostroj Storm - 25 rán – 30 mm kaliber

Záhradné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Záhradný ohňostroj Storm je ideálnym pre zakončenie veľkolepej ohňostrojovej show. Tento záhradný ohňostroj je vybavený jedným plastovým konektorom typu štart pre sériové zapojenie.

Efekt záhradného ohňostroja

Tento záhradný ohňostroj je sprevádzaný efektom brokátovej koruny s modrými koncami. Celá show ohňostroja trvá dokopy 15 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na 25 rán vypálených do vzduchu v salve po 5 rán.

Pozrite si video ukážku ohňostroja Storm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka : 31 cm

Výška : 18 cm

Šírka :21 cm 

Kategória nebezpečnosti: 2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Zákazníci ktorí si kúpili tento tovar, kúpili tiež:

Späť na vrch