War of tanks 35r 36mm Zväčšiť

War of tanks 35r 36mm 1ks

CLE4055

   Nový produkt

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 910 g

Odporúčaná cena za 1ks: 92 € s DPH

Viac detailov

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,910
Objem výbušniny v m30,019

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj War of tanks
Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky War of tanks
Kompaktný ohňostroj War of tanks je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 35 rán ráže 36 mm a celá show trvá 45 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja War of tanks

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:
Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória nebezpečnosti: 3

Rozmer produktu:
Dĺžka : 29,5 cm
Výška : 25 cm
Šírka : 21 cm

Hľadáte iný ohňostroj?
Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.