Harvest 42 rán / Ohňostroj Zobraziť väčšie

C42MH

Harvest 42 rán / Ohňostroj

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 4ks

Hodnotenie: 1.0/5 (5 Hlasy)

Multikalibrový kompaktný ohňostroj - Harvest – 42 rán

kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Harvest

Kompaktný ohňostroj Harvest je sprevádzaný 15 rôznymi efektami. Celá show tohto ohňostroja trvá dokopy 55 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na 27 rán 25 mm kalibru, 10 rán 25 mm kalibru vypálených zo šikmého mažiaru a na koniec 5 rán 40 mm kalibru.

Pozrite video ohňostroja Harvest

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka :26,5 cm

Výška : 21 cm

Šírka :20 cm 

Kategória nebezpečnosti: 3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Zákazníci ktorí si kúpili tento tovar, kúpili tiež:

Späť na vrch